Labākie bāri Torrevjehā: kur lieliski pavadīt laiku
Torevjehas pilsēta Kosta Blankas piekrastē Spānijā ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm un rosīgo naktsdzīvi. Galvenais naktsdzīves elements ir bāru pārpilnība, kas piedāvā dažādus dzērienus un atmosfēru neaizmirstamam vakaram. Izpētīsim 10 no la...
16 rugsėjo 2023

Wok bufete Torreviejā: pārskats par labāko

Wok bufete ir restorāns, kas tiek organizēts pēc bufetes principa: maksājums tiek veikts ieejot, un tad jūs varat ēst, cik vēlaties, bez ierobežojumiem. Tas ir īpaši ērti ģimenēm ar bērniem un grupām ar dažādām garšas vēlmēm. Šādos restorānos jūs atradīsiet ne tikai gatavus gaļas un zivju ēdienus, uzkodas un piedevas, bet arī plašu jūras velšu, zivju un dārzeņu klāstu, ko var pagatavot tieši uz grila vai izmantojot wok sistēma ar dažādām mērcēm. Tas ietver dažāda veida garneles, ķemmīšgliemenes, mīdijas un pat krabjus.

Atrašanās vieta

Tā kā šādām bufetēm parasti ir nepieciešams daudz vietas, tās parasti atrodas ārpus pilsētas centriem, tāpēc to atrašana ir nedaudz sarežģīta. Ieteicams iepriekš atzīmēt viņu adreses savā GPS vai pakalpojumā Google Maps (kas ļauj izveidot pielāgotas kartes ar marķieriem).

Darba laiks

Lielākā daļa bufetes netiek slēgtas pārtraukuma laikā no 16:00 līdz 19:00, kā to dara vairums spāņu restorānu, un tas var būt neērti tūristiem, kuri ir pieraduši ēst tad, kad viņi ir izsalkuši, nevis pēc stingra grafika.

Ko vēl piedāvā bufetes?

Varat nogaršot arī šķiņķi, argentīniešu gaumē grilētu gaļu, dažāda veida olīvas, svaigas austeres un, protams, suši.
Salāti un marinēti ēdieni, šķiņķis, uzkodas, gatavie ķīniešu ēdieni, dažādi gaļas varianti - liellopa gaļa, cūkgaļa, jērs, vista, pīle. Jūs varat ņemt tos iepriekš pagatavotus ar dažādām mērcēm vai neapstrādātā veidā, izvēloties sev vēlamo gaļu, zivis un dārzeņus un nododot šefpavāram, kurš tos grilēs vai wok-gatavos jūsu priekšā ar vienu no 7 -8 dažāda pikantuma mērces pēc jūsu gaumes.

Suši un rullīši parasti ir pieejami, bet vienkāršā veidā – ar krabju nūjiņām, tunci, gurķi. Ir arī garneles un sarkanās zivis.
Ir arī desertu stacija ar vairāku veidu pīrāgiem vai kūkām (vidējas kvalitātes), plašu augļu izvēli (svaigi un konservēti), saldējumu, kā arī jogurtus, želejas, putas.

Cik tas maksā?

Izmaksas svārstās no 15 līdz 20 eiro pieaugušajiem un no 7 līdz 8 eiro bērniem. Parasti tas ir lētāks dienas laikā darba dienās un nedaudz dārgāks vakaros, brīvdienās un svētku dienās. Dažkārt cenā ir iekļauts viens dzēriens (glāze vīna, alus vai bezalkoholiskais dzēriens), savukārt citreiz par visiem dzērieniem tiek iekasēta maksa atsevišķi.

Padoms. Ja pusdienojat kopā ar draugiem, pasūtiet vīnu pudelē, nevis glāzē. Tas ir rentablāk.

Svarīgi: bezmaksas Wi-Fi, samaksa, izejot no restorāna.

Mēs jums pastāstīsim par dažām vok bufetēm Torrevjeha, kuras, mūsuprāt, ir visgaršīgākās:

1. Bezmaksas bufete a la carta Jardín II

Rda. Cēzars Kanovas Girada, 

03181 Torrevjeha, Alikante 

865 66 85 51           

2. Restaurante Asiático "ABC 

Calle urbano Arregui 1 Local 3,

03185 Torrevieja España 

+34 865 75 05 85 

3. Wok 168

Avenida Cortes Valencianas 5, 

03183 Torrevieja España  

+34 965 70 79 58 

4. Wok bufete 

Avenida Rosa Mazón Valero, s/n, 

03184 Torrevieja España 

+34 688 05 08 35

5. Wok centrs La Zenia 

La Zenia Boulevard, La Zenia España           

6. Vok bufete Yu Hai

C/salamanca, 11 Blakus CV905, netālu no Consum, 

Ciudad Quesada España 

+34 966 73 13 52 Labākie bāri Torrevjehā: kur lieliski pavadīt laiku
Torevjehas pilsēta Kosta Blankas piekrastē Spānijā ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm un rosīgo naktsdzīvi. Galvenais naktsdzīves elements ir bāru pārpilnība, kas piedāvā dažādus dzērienus un atmosfēru neaizmirstamam vakaram. Izpētīsim 10 no la...
16 rugsėjo 2023
Susisiekite su
Nukreipkite fotoaparatą į QR kodą
qr barcode telegram
arba sekite šią nuorodą
Tęsti naršyklėje
Nukreipkite fotoaparatą į QR kodą
qr barcode whatsapp
arba sekite šią nuorodą
Tęsti naršyklėje