Torrevieja – Alikantės oro uosto (AENA) autobusų tvarkaraštis
Atstumas tarp Torrevieja ir Alikantės oro uostas (AENA) yra apie 60 kilometrų. Yra tiesioginiai autobusų maršrutai, kuriuos galite pasiekti greitai, patogiai ir saugiai. Tarp miestų kasdien iš Torevjejos į Alikantės oro uostą kursuoja firminis Avanza...
28 lapkričio 2022
Ispaniški filmai, kurių negalite praleisti
Jei gyvenate Ispanijoje su apsauga, turite tam tikrą filmų paslaugą pagal sutartyje nurodytą laišką, čia parenkame keletą pavadinimų, kuriuos galite rasti „Netflix Spain“ kataloge, nuo klasikos iki paskutinių „hitų“ ; ispanų kino. BARAS Ši pramoginė...
14 lapkričio 2022
Jauni mājokļu noteikumi Spānijā
2023. gada 27. aprīlī Spānijas parlaments izskatīja stratēģisko jautājumu par mājokļu tiesību aktiem. Tika pieņemti vairāki svarīgi grozījumi, lai risinātu mājokļu krīzi Spānijā. Jaunais mājokļu likums ir izstrādāts, lai risinātu problēmas daudzās jo...
12 rugsėjo 2023

Visiems klientams - Linksmų Kalėdų ir laimingų Naujųjų 2023 metų!

Draugiška Alicante Real Estate komanda linki visiems savo klientams linksmų Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Visi mūsų darbuotojai linki jums sveikatos ir gerovės, norime, kad visos jūsų svajonės išsipildytų. Mes galime padėti įgyvendinti kai kurias jūsų svajones. Mūsų įmonė jau daugelį metų sėkmingai dirba siekdama užtikrinti, kad mūsų klientai be jokio vargo rastų savo svajonių namus. 

Naujaisiais 2023 metais laukiame jūsų tarp savo klientų.

Laimingų Naujųjų metų!

Kiekvienais metais mūsų įmonė organizuoja darbuotojų šventes. Visada šviesus ir linksmas vakaras vyksta draugiškoje atmosferoje. Norime su jumis pasidalinti nedideliu fotoreportažu iš paskutinio mūsų renginio, kad galėtumėte pasidalinti šiomis džiaugsmingomis akimirkomis su mumis.

images/articles/53/mans.jpg

Pasirinkta šių metų Getsbio vakarėlio tema. Mūsų komanda visada pasiruošusi padėti Jums įsigyjant nekilnojamąjį turtą, kiekvienas mūsų darbuotojas yra ryški asmenybė ir visa mūsų komanda visada draugiška vieni kitiems. Kiekvienais metais tampame vis vieningesne komanda, kuri visada ateis į pagalbą ir padės įsigyjant nekilnojamąjį turtą.

Diplomų įteikimas

Šiemet iškiliausius darbuotojus apdovanojome diplomais, visada pabrėžiame savo partnerių sėkmes ir džiaugiamės galėdami paskatinti visus jų nuopelnus įmonėje.

LAIMINGŲ NAUJŲJŲ METŲ IR KALĖDŲ!

Alicante Real Estate komanda.

Torrevieja – Alikantės oro uosto (AENA) autobusų tvarkaraštis
Atstumas tarp Torrevieja ir Alikantės oro uostas (AENA) yra apie 60 kilometrų. Yra tiesioginiai autobusų maršrutai, kuriuos galite pasiekti greitai, patogiai ir saugiai. Tarp miestų kasdien iš Torevjejos į Alikantės oro uostą kursuoja firminis Avanza...
28 lapkričio 2022
Ispaniški filmai, kurių negalite praleisti
Jei gyvenate Ispanijoje su apsauga, turite tam tikrą filmų paslaugą pagal sutartyje nurodytą laišką, čia parenkame keletą pavadinimų, kuriuos galite rasti „Netflix Spain“ kataloge, nuo klasikos iki paskutinių „hitų“ ; ispanų kino. BARAS Ši pramoginė...
14 lapkričio 2022
Jauni mājokļu noteikumi Spānijā
2023. gada 27. aprīlī Spānijas parlaments izskatīja stratēģisko jautājumu par mājokļu tiesību aktiem. Tika pieņemti vairāki svarīgi grozījumi, lai risinātu mājokļu krīzi Spānijā. Jaunais mājokļu likums ir izstrādāts, lai risinātu problēmas daudzās jo...
12 rugsėjo 2023
Susisiekite su
Nukreipkite fotoaparatą į QR kodą
qr barcode telegram
arba sekite šią nuorodą
Tęsti naršyklėje
Nukreipkite fotoaparatą į QR kodą
qr barcode whatsapp
arba sekite šią nuorodą
Tęsti naršyklėje