Auksinė viza Ispanijoje, 2023 m
Auksinė viza, dar žinoma kaip leidimas gyventi ne ES piliečiams, investuojantiems į Ispanijos nekilnojamąjį turtą, turi keletą privalumų. Jis leidžia jums gyventi ir dirbti Ispanijoje ir jį galite gauti: 1. Perkant nekilnojamąjį turtą už mažiausiai ...
21 septembris 2023
Spāņu filmas, kuras nevar palaist garām
Ja dzīvojat Spānijā ar apsardzi, jums ir kāds filmu pakalpojums līdz līguma vēstulei, šeit mēs atlasām dažus nosaukumus, kurus varat atrast Netflix Spānijas katalogā, sākot no klasikas līdz pēdējiem hitiem. ; spāņu kino. BĀRS Šajā izklaidējošajā kom...
14 novembris 2022
Kā ērti dzīvot Spānijā? Desmit dzīvības hacks ārzemniekiem
Lai Spānija ir slavena ar saulainu laiku, pēcpusdienas miegu un citiem priekiem, tomēr ārzemniekiem šeit sākumā būs grūti. Tāpat kā jebkurai valstij, jums ir jāpierod, aklimatizējas - vārda tiešā un pārnestā nozīmē. Lai paātrinātu šo procesu, mēs ies...
14 novembris 2022

Visiem klientiem - Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno 2023. gadu!

Draudzīgā Alicante Real Estate komanda novēl visiem saviem klientiem priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Visi mūsu darbinieki novēl jums veselību un labklājību, mēs vēlamies, lai visi jūsu sapņi piepildās. Mēs varam palīdzēt īstenot dažus jūsu sapņus. Mūsu uzņēmums jau daudzus gadus ir veiksmīgi strādājis, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti bez problēmām atrod savas sapņu mājas. 

Gaidām jūs starp mūsu klientiem jaunajā 2023. gadā.

Laimīgu Jauno gadu!

Mūsu uzņēmums katru gadu organizē korporatīvos svētkus darbiniekiem. Vienmēr gaišs un jautrs vakars norit draudzīgā atmosfērā. Mēs vēlamies ar jums padalīties ar nelielu fotoreportāžu no mūsu pēdējā pasākuma, lai jūs varētu dalīties ar mums šajos priecīgajos mirkļos.

images/articles/53/mans.jpg

Šā gada Getsbija ballītes tēma ir izvēlēta. Mūsu komanda vienmēr ir gatava Jums palīdzēt ar nekustamā īpašuma iegādi, katrs mūsu darbinieks ir spilgta personība un visa mūsu komanda vienmēr ir draudzīga viens pret otru. Ar katru gadu kļūstam par arvien vienotāku komandu, kas vienmēr nāks palīgā un palīdzēs ar nekustamā īpašuma iegādi.

Diplomu piešķiršana

Šogad izcilākos darbiniekus apbalvojām ar diplomiem, vienmēr izceļam mūsu partneru panākumus un priecājamies par visiem viņu nopelniem uzņēmumā.

LAIMĪGU JAUNO GADU UN PRIECĪGU ZIEMASSVĒTKU!

Alicante Real Estate komanda.

Auksinė viza Ispanijoje, 2023 m
Auksinė viza, dar žinoma kaip leidimas gyventi ne ES piliečiams, investuojantiems į Ispanijos nekilnojamąjį turtą, turi keletą privalumų. Jis leidžia jums gyventi ir dirbti Ispanijoje ir jį galite gauti: 1. Perkant nekilnojamąjį turtą už mažiausiai ...
21 septembris 2023
Spāņu filmas, kuras nevar palaist garām
Ja dzīvojat Spānijā ar apsardzi, jums ir kāds filmu pakalpojums līdz līguma vēstulei, šeit mēs atlasām dažus nosaukumus, kurus varat atrast Netflix Spānijas katalogā, sākot no klasikas līdz pēdējiem hitiem. ; spāņu kino. BĀRS Šajā izklaidējošajā kom...
14 novembris 2022
Kā ērti dzīvot Spānijā? Desmit dzīvības hacks ārzemniekiem
Lai Spānija ir slavena ar saulainu laiku, pēcpusdienas miegu un citiem priekiem, tomēr ārzemniekiem šeit sākumā būs grūti. Tāpat kā jebkurai valstij, jums ir jāpierod, aklimatizējas - vārda tiešā un pārnestā nozīmē. Lai paātrinātu šo procesu, mēs ies...
14 novembris 2022
Sazinieties ar
Virziet kameru uz QR kodu
qr barcode telegram
vai sekojiet saitei
Turpināt pārlūkā
Virziet kameru uz QR kodu
qr barcode whatsapp
vai sekojiet saitei
Turpināt pārlūkā