Kaip parduoti butą per nekilnojamojo turto agentūrą?
Buto pardavimas yra ne mažiau atsakingas nei jo pirkimas. Visada yra galimybė susidurti su sukčiais. Taip pat daug laiko reikia atlikti įvairioms manipuliacijoms, dokumentų ruošimui ir pan. Norėdami pagreitinti procesą ir atsikratyti nereikalingo ene...
14 lapkričio 2022
Skalbykla verslui Torevijoje
Nekilnojamojo turto agentūra ALICANTE REAL ESTATE atidaro skalbimo paslaugą viešbučiams, užeigos namams, nakvynės namams ir kitoms įstaigoms Torevjechos mieste (Ispanija). Teikiame aukštos kokybės skalbimo paslaugas. Iš pradžių skalbykla ECO BLANCO b...
12 sausio 2023

Mieli klientai – ačiū už 2020 metus!

Kaip Alicante Real Estate įkūrėjas ir savininkas, norėčiau padėkoti už puikius ir įdomius 2020 m. bei informuoti apie būsimą mūsų įmonės plėtrą.

Net jei mes vienas kito asmeniškai nepažinojome ir jūs bendravote su vienu iš mūsų 22 darbuotojų arba net nebuvote čia asmeniškai ir iki šiol domėjotės tik nekilnojamuoju turtu – tai buvo labai įdomūs ir sėkmingi 2020. o taip pat šiais sunkiais laikais pavyko rasti paprastų sprendimų! Mūsų nekilnojamojo turto biuras La Matoje buvo pertvarkytas, kad būtų daugiau erdvės, ir dabar jame gali dirbti 6 darbuotojai.

Kaip mums buvo 2020 m.?

Iš tikrųjų pardavėme kai kuriuos nekilnojamojo turto objektus, užbaigėme pardavimą virtualiu turu ir tada išsiuntėme įgaliojimą. Mūsų paslaugos buvo gerai patobulintos, ypač nuomos atostogų metu Alicante Holiday, padarėme didelę pažangą, kad net šiais sunkiais laikais mums sekasi geriau nei pernai 2019 m. Be to, atidarėme savo šventinės nuomos biurą ir greta esantį sandėlį su skalbykla ir lyginimo stotimi, nes taip pat iki 15 valytojų komanda, kuri vasarą bus jūsų kelyje.

Santa Poloje atidarėme papildomą nekilnojamojo turto agentūrą, kuri vis labiau sėkmingai veikia vietinėje rinkoje ir dirba ne tik su nekilnojamuoju turtu Santa Poloje, bet ir Gran Alacant, Arenales del Sol, La Marina ir El Altet .

2021 m. sausio 4 d. atidarysime dar vieną nekilnojamojo turto biurą Torevjechos centre, kuriame iš pradžių dirbs 2 daugiakalbiai darbuotojai ir vis dar ieškome ambicingų darbuotojų. O nuo 2021 m. kovo mėn. Torre la Mata, buvusiame Deutsche Bank filiale, kurį perėmėme, turėsime 4-ąjį nekilnojamojo turto biurą, kuriame taip pat ieškome papildomų darbuotojų.

Kaip matote, dabar turime 5 biurus, todėl siūlome labai įvairias paslaugas tiek paslaugų, tiek vietų atžvilgiu. Taip pat sugebėjome pritraukti ankstyvųjų investuotojų, kurie užsiėmė pelningomis investicijomis į nekilnojamojo turto sektorių ir tikisi stipraus augimo, kurio grąža ne mažesnė nei 5% per metus.

Investicija į nekilnojamąjį turtą

Alicante Real Estate kuriamas. Kad galėtume padėti susitvarkyti su neskaidria draudimo rinka Ispanijoje, mūsų komandoje dirba laisvai samdoma draudimo brokerė Monica, kuri yra šalia jūsų žodžiais ir darbais, kai kalbama apie jūsų draudimą. Nes, kaip žinia, galima daug sutaupyti ir būti patikimose rankose – tai didelis pasitikėjimas. Alicante Real Estate sustiprino savo jėgą investuodamas, naujoves ir drąsos sunkiais laikais, kai pabaigos nematyti.

Nuo 2021 m. vidurio turėsime visą etatą Alicante Real Estate „Reformas“ remonto komandą, kuri atliks viską nuo smulkių darbų, tokių kaip butų dažymas ar katilų keitimas, iki sudėtingos renovacijos, turint atitinkamus leidimus ir prižiūrint architektas. Viskas iš vieno namo – Alicante Real Estate.

Be to, mūsų komanda siekia 2021 m. sukurti didesnę franšizės sistemą. Partnerių Anglijoje, Lenkijoje ir Danijoje dėka mes taip pat padarėme didelę pažangą šioje srityje. Kitų metų viduryje taip pat pasiūlysime savo nekilnojamojo turto portalą, iš pradžių tik Ispanijoje, o netrukus ir kitose Europos šalyse.

Visa tai dėka gerų ir profesionalių Alicante Real Estate komandos darbuotojų, kurie visada yra šalia. Mes visada šalia jūsų. Linkiu linksmų Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų.

Jūsų Rainer Schmitz


Kaip parduoti butą per nekilnojamojo turto agentūrą?
Buto pardavimas yra ne mažiau atsakingas nei jo pirkimas. Visada yra galimybė susidurti su sukčiais. Taip pat daug laiko reikia atlikti įvairioms manipuliacijoms, dokumentų ruošimui ir pan. Norėdami pagreitinti procesą ir atsikratyti nereikalingo ene...
14 lapkričio 2022
Skalbykla verslui Torevijoje
Nekilnojamojo turto agentūra ALICANTE REAL ESTATE atidaro skalbimo paslaugą viešbučiams, užeigos namams, nakvynės namams ir kitoms įstaigoms Torevjechos mieste (Ispanija). Teikiame aukštos kokybės skalbimo paslaugas. Iš pradžių skalbykla ECO BLANCO b...
12 sausio 2023
Susisiekite su
Nukreipkite fotoaparatą į QR kodą
qr barcode telegram
arba sekite šią nuorodą
Tęsti naršyklėje
Nukreipkite fotoaparatą į QR kodą
qr barcode whatsapp
arba sekite šią nuorodą
Tęsti naršyklėje