Grond te koop in Spanje, Finestrat
EEN EXCLUSIEF AANBOD VAN ALICANTE REAL ESTATE! FINESTRAT De oude stad Finestrat ligt aan de voet van de berg Puig Campana, een van de kenmerken van de kust van Alicante: hij is van bijna overal te zien en dankzij zijn ongewone vorm kan de omtrek ni...
16 november 2022
Vastgoedinvesteringen in Alicante, Torrevieja en La Mata
De regio Costa Blanca is een unieke en verrassende regio met een bijzondere cultuur, een prachtige natuur en een hoge levensstandaard. Sommige mensen willen het gewoon bezoeken, terwijl anderen constant willen kunnen genieten van alle voordelen van o...
14 november 2022
De beste prijs op Toncoin. Waar en hoe TON kopen?
23 december 2021, Pavel Durov publiceerde een bericht op zijn Telegram dat de publieke belangstelling voor de Toncoin-cryptocurrency opwekte. Daarin sprak hij zijn goedkeuring en dankbaarheid uit aan het TON-team (The Open Network), dat het project b...
14 maart 2023

Beste klanten, bedankt voor 2020!

Als oprichter en eigenaar van Alicante Real Estate wil ik u bedanken voor een geweldig en spannend 2020 en u informeren over de toekomstige ontwikkeling van ons bedrijf.

Zelfs als we elkaar niet persoonlijk hebben gekend en u in contact bent geweest met een van onze 22 medewerkers, of hier niet eens persoonlijk bent geweest en tot nu toe alleen geïnteresseerd was in onroerend goed, was het een zeer interessant en succesvol 2020. en ook in deze moeilijke tijden zijn we erin geslaagd om simpele oplossingen te vinden! Ons makelaarskantoor in La Mata is verbouwd om ons meer ruimte te geven en biedt nu plaats aan 6 medewerkers.

Hoe was 2020 voor ons?

We hebben een aantal eigendommen verkocht, de verkoop afgerond met een virtuele rondleiding en vervolgens een volmacht gestuurd. Onze diensten zijn goed verbeterd, vooral op het gebied van vakantieverhuur op Alicante Holiday hebben we grote stappen gemaakt zodat we ook in deze moeilijke tijden succesvoller zijn dan vorig jaar 2019. Daarnaast hebben we ons vakantieverhuurkantoor en aangrenzend magazijn met een was- en strijkstation geopend, evenals een team van maximaal 15 schoonmakers die in de zomer voor u op pad gaan.

We hebben een extra makelaarskantoor geopend in Santa Pola, dat steeds succesvoller wordt op de lokale markt en niet alleen werkt met onroerend goed in Santa Pola, maar ook in Gran Alacant, Arenales del Sol, La Marina en El Altet.

Op 4 januari 2021 openen we weer een makelaarskantoor in hartje Torrevieja met in eerste instantie 2 meertalige medewerkers en zijn we nog op zoek naar ambitieuze medewerkers. En vanaf maart 2021 hebben we een 4e vastgoedkantoor in Torre la Mata in de voormalige vestiging van Deutsche Bank die we hebben overgenomen, waar we ook extra medewerkers zoeken.

Zoals u kunt zien, hebben we nu 5 kantoren en bieden we dus een breed gediversifieerde service, zowel qua services als qua locaties. We hebben ook vroege investeerders kunnen aantrekken die winstgevende investeringen hebben gedaan in de vastgoedsector en een sterke groei verwachten met een rendement van minimaal 5% per jaar.

Belegging in onroerend goed

Alicante Real Estate is in oprichting. Om u te kunnen helpen met de ondoorzichtige verzekeringsmarkt in Spanje, hebben wij een freelance verzekeringsmakelaar Monica in ons team die u met raad en daad bijstaat als het om uw verzekeringen gaat. Omdat u, zoals u weet, veel kunt besparen en in veilige handen bent - dit is een groot vertrouwen. Alicante Real Estate heeft zijn kracht opgebouwd door investeringen, innovatie en moed in moeilijke tijden zonder einde in zicht.

Vanaf medio 2021 hebben we een fulltime Alicante Real Estate Reformas-renovatieteam dat alles doet, van kleine klussen zoals het schilderen van appartementen of het vervangen van ketels tot complexe renovaties met de juiste vergunningen en onder toezicht van een architect. Alles uit één huis - Alicante Real Estate.

Bovendien streeft ons team ernaar om in 2021 een groter franchisesysteem te bouwen. Dankzij onze partners in Engeland, Polen en Denemarken hebben we ook op dit gebied aanzienlijke vooruitgang geboekt. Medio volgend jaar zullen we ook ons eigen vastgoedportaal aanbieden, aanvankelijk alleen in Spanje maar binnenkort in andere Europese landen, we houden u op de hoogte.

Dit alles dankzij de goede en professionele medewerkers van het Alicante Real Estate team, die altijd voor u klaar staan. Wij staan altijd aan uw zijde. Ik wens je een vrolijk kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar.

Uw Rainer Schmitz

Grond te koop in Spanje, Finestrat
EEN EXCLUSIEF AANBOD VAN ALICANTE REAL ESTATE! FINESTRAT De oude stad Finestrat ligt aan de voet van de berg Puig Campana, een van de kenmerken van de kust van Alicante: hij is van bijna overal te zien en dankzij zijn ongewone vorm kan de omtrek ni...
16 november 2022
Vastgoedinvesteringen in Alicante, Torrevieja en La Mata
De regio Costa Blanca is een unieke en verrassende regio met een bijzondere cultuur, een prachtige natuur en een hoge levensstandaard. Sommige mensen willen het gewoon bezoeken, terwijl anderen constant willen kunnen genieten van alle voordelen van o...
14 november 2022
De beste prijs op Toncoin. Waar en hoe TON kopen?
23 december 2021, Pavel Durov publiceerde een bericht op zijn Telegram dat de publieke belangstelling voor de Toncoin-cryptocurrency opwekte. Daarin sprak hij zijn goedkeuring en dankbaarheid uit aan het TON-team (The Open Network), dat het project b...
14 maart 2023
Contact
Richt uw camera op de QR-code
qr barcode telegram
of volg de link
Doorgaan in browser
Richt uw camera op de QR-code
qr barcode whatsapp
of volg de link
Doorgaan in browser