Kāpēc nekustamais īpašums Torrevjeha ir lēts?
Īpašuma iegāde vienmēr ir svarīgs un atbildīgs solis. Tas jo īpaši attiecas uz zemu izmaksu nekustamo īpašumu, piemēram, Spānijas pilsētā Torrevieha. Šī gleznainā Kosta Blankas pilsēta piesaista daudzus Eiropas pircējus ar pieņemamām...
28 augusts 2023
Pārdod zemi Spānijā, Finestrat
EKSKLUZĪVS PIEDĀVĀJUMS NO  Alicante Real Estate! FINESTRAT Senā Finestrātas pilsēta atrodas Puiga Kampanas kalna pakājē, kas ir viena no Alikantes krasta pazīmēm: to var redzēt gandrīz no jebkuras vietas, un, pateicoties tās neparastajai formai, tā...
16 novembris 2022
Veļas mazgāšana biznesam Torreviejā
Nekustamā īpašuma aģentūra ALICANTE REAL ESTATE atver veļas mazgāšanas pakalpojumu viesnīcām, viesnīcām, hosteļiem un citām iestādēm Torrevjehas pilsētā (Spānija). Nodrošinām augstas kvalitātes veļas mazgāšanas pakalpojumus. Sākotnēji mēs izmantojām ...
12 janvāris 2023

Cienījamie klienti - paldies par 2020 gadu!

Alicante Real Estate dibinātājs un īpašnieks vēlos pateikties jums par lielisko un aizraujošo 2020. gadu un informēt jūs par mūsu uzņēmuma turpmāko attīstību.

Pat ja mēs, iespējams, neesam pazīstami viens otru personīgi un jūs esat sazinājies ar kādu no mūsu 22 darbiniekiem vai pat neesat bijis šeit klātienē un līdz šim interesējies tikai par nekustamo īpašumu, tas ir bijis ļoti interesants un veiksmīgs 2020. un arī šajos grūtajos laikos mums izdevās atrast vienkāršus risinājumus! Mūsu nekustamo īpašumu birojs La Matā ir pārveidots, lai sniegtu mums vairāk vietas, un tagad tajā var izmitināt 6 darbiniekus.

Kā mums bija 2020. gads?

Mēs faktiski pārdevām dažus īpašumus, pabeidzām pārdošanu ar virtuālo apskati un pēc tam nosūtījām pilnvaru. Ir bijuši labi uzlabojumi mūsu pakalpojumos, jo īpaši brīvdienu īres jomā vietnē Alicante Holiday, esam spēruši lielus soļus, lai arī šajos grūtajos laikos būtu veiksmīgāki nekā pagājušajā 2019. gadā. Turklāt esam atvēruši savu brīvdienu nomas biroju un blakus esošo noliktavu ar veļas mazgāšanas un gludināšanas staciju, kā kā arī līdz 15 apkopēju komanda, kas vasarā dosies uz jums.

Esam atvēruši papildu nekustamā īpašuma aģentūru Santapolā, kas gūst arvien lielākus panākumus vietējā tirgū un strādā ne tikai ar nekustamajiem īpašumiem Santapolā, bet arī Gran Alacant, Arenales del Sol, La Marina un El Altet .

2021. gada 4. janvārī mēs atklāsim vēl vienu nekustamā īpašuma biroju Torrevjehas centrā ar sākotnēji 2 darbiniekiem, kas pārvalda vairākas valodas, un mēs joprojām meklējam ambiciozus darbiniekus. Un no 2021. gada marta mums būs 4. nekustamā īpašuma birojs Torre la Mata bijušajā Deutsche Bank filiālē, kuru pārņēmām, un kurā mēs arī meklējam papildu darbiniekus.

Kā redzat, mums tagad ir 5 biroji un tādējādi piedāvājam ļoti daudzveidīgus pakalpojumus gan pakalpojumu, gan atrašanās vietu ziņā. Esam spējuši piesaistīt arī agrīnus investorus, kuri ir iesaistījušies ienesīgās investīcijās nekustamo īpašumu sektorā un sagaida spēcīgu izaugsmi ar atdevi vismaz 5% gadā.

Ieguldījums nekustamajā īpašumā

Alicante Real Estate atrodas izveides procesā. Lai varētu palīdzēt ar nepārredzamo apdrošināšanas tirgu Spānijā, mūsu komandā ir ārštata apdrošināšanas brokere Monika, kura ir līdzās gan vārdos, gan darbos, kad runa ir par jūsu apdrošināšanu. Jo, kā zināms, jūs varat daudz ietaupīt un būt drošās rokās – tā ir liela pārliecība. Uzņēmums Alicante Real Estate ir uzkrājis savu spēku, pateicoties ieguldījumiem, inovācijām un drosmei grūtos laikos, kam gala nav redzama.

No 2021. gada vidus mums būs pilnas slodzes Alicante Real Estate Reformas remontdarbu komanda, kas veiks visu, sākot no nelieliem darbiem, piemēram, dzīvokļu krāsošanu vai apkures katlu nomaiņu, līdz sarežģītiem remontdarbiem ar atbilstošām atļaujām un uzņēmuma uzraudzībā. arhitekts. Viss no vienas mājas — Alicante Real Estate.

Turklāt mūsu komandas mērķis ir 2021. gadā izveidot lielāku franšīzes sistēmu. Pateicoties mūsu partneriem Anglijā, Polijā un Dānijā, mēs arī esam panākuši ievērojamu progresu šajā jomā. Nākamā gada vidū mēs piedāvāsim arī savu nekustamo īpašumu portālu, sākotnēji tikai Spānijā, bet drīzumā arī citās Eiropas valstīs, mēs jūs informēsim par jaunumiem.

Tas viss, pateicoties Alicante Real Estate komandas labajam un profesionālajam personālam, kas vienmēr ir jūsu rīcībā. Mēs vienmēr esam jums blakus. Es novēlu jums priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu.

Jūsu Rainer Schmitz

Kāpēc nekustamais īpašums Torrevjeha ir lēts?
Īpašuma iegāde vienmēr ir svarīgs un atbildīgs solis. Tas jo īpaši attiecas uz zemu izmaksu nekustamo īpašumu, piemēram, Spānijas pilsētā Torrevieha. Šī gleznainā Kosta Blankas pilsēta piesaista daudzus Eiropas pircējus ar pieņemamām...
28 augusts 2023
Pārdod zemi Spānijā, Finestrat
EKSKLUZĪVS PIEDĀVĀJUMS NO  Alicante Real Estate! FINESTRAT Senā Finestrātas pilsēta atrodas Puiga Kampanas kalna pakājē, kas ir viena no Alikantes krasta pazīmēm: to var redzēt gandrīz no jebkuras vietas, un, pateicoties tās neparastajai formai, tā...
16 novembris 2022
Veļas mazgāšana biznesam Torreviejā
Nekustamā īpašuma aģentūra ALICANTE REAL ESTATE atver veļas mazgāšanas pakalpojumu viesnīcām, viesnīcām, hosteļiem un citām iestādēm Torrevjehas pilsētā (Spānija). Nodrošinām augstas kvalitātes veļas mazgāšanas pakalpojumus. Sākotnēji mēs izmantojām ...
12 janvāris 2023
Sazinieties ar
Virziet kameru uz QR kodu
qr barcode telegram
vai sekojiet saitei
Turpināt pārlūkā
Virziet kameru uz QR kodu
qr barcode whatsapp
vai sekojiet saitei
Turpināt pārlūkā